O NÁS

NAŠE FIRMA JIŽ PŘES 15 LET PŮSOBÍ V OBLASTI PEKAŘSTVÍ A VÝROBY STUDENÉ KUCHYNĚ.

Naše pekařství má v Brně dlouholetou tradici, zejména v nabídce vícezrnného pečiva a zakázkové výroby rautového pečiva. V našich prodejnách na Palackého třídě 57 a Merhautově 44 naleznete široký sortiment pečiva, od běžného přes cereální, chlebové, banketní, různé druhy sladkého pečiva až po speciality jako zelňáky, různé bramborové pečivo.
 
Dodáváme pečivo několika cateringovým společnostem, zavážíme několik škol, restaurací a spoustu obchodů. Pro naše grahamy a dalamánky si jezdí lidé z velké části Brna. Pečeme průběžně celý den a snažíme se mít na pultech co nejčerstvější pečivo.
 
Na zakázku jsme schopni vyhovět téměř jakémukoliv přání. Prohlédněte si náši nabídku a pokud nenaleznete, co hledáte, neváhejte se na nás obrátit, jistě budeme schopni Vám vyhovět. Pečeme pro Vás, pečeme pro Brno:-)
 
Od poloviny roku 2006 se naše firma zabývá také výrobou studené kuchyně. Výrobna je umístěna na ulici Merhautova, k výrobně přiléhá prodejna s veškerým sortimentem.
 
V první řadě vyrábíme chlebíčky, saláty, pomazánky, plněné bagety a další druhy obloženého pečiva pro naše prodejny. Toto vše nabízíme i všem ostatním odběratelům, navíc pak na zakázku různé druhy rautových výrobků, jako jednohubky, canapky, obložené mísy a spoustu dalších výrobků, vše dle přání zákazníka.
 
 

Aktuality